BOSCH NYON RETROFIT 8GB 2019 - kompletní sada!

Kód: 0275007818
Neohodnoceno
Značka: BOSCH
9 999 Kč 8 263,64 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Detailní informace

Velikost: uni
SKLADEM (1 ks) | 0275007818
9 999 Kč
8 263,64 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Barevný displej s navigací a interní pamětí až 8GB!!! Kompletní sada balení s držákem a ovládacím panelem. Lze zaměnit za displej bosch Intuvia! Zdarma nahrajeme mapy jaké si vyberete. Mapy celého světa a update ZDARMA!
 

  • První all-in-one on-palubní počítač pro jízdu, navigaci, fitness, a možností propojení s chytrými telefony
  • Možnost dodatečné montáže ke všem eBikes s pohonem Bosch od modelového roku 2014
  • Samostatná řídící jednotka zajišťuje bezpečnou a plynulou jízdu
  • Displej lze číst optimálně při jakémkoliv osvětlení; robustní a vodotěsný
  • Nyon používá snadnou a přehlednou GPS navigaci, stejně jako v autě. Stahování map je zdarma pro celý svět.
  • Pět dostupných režimů (Eco, Tour, Sport, Turbo, Off)
  • Všechny informace na první pohled: Rozsah, výlet vzdálenost a průměrná rychlost.
  • Kompatibilní s eShift
  • Prémiové funkce: Indikátor dojezdu dle terénu - Kalkulátor reálného dojezdu
  • Vlastní uživatelský režim - Uzpůsobený režim jízdy

 

Nový barevný display NYON Bosch Retrofit Kit 2019! GPS+

Inteligentní propojení - WiFi, Bluetooth

Nyon je první Palubní počítač na světě pro eBike, který kombinuje všechny funkce v jednom přístroji. Jsou zde aktuální informace o rychlosti, kadence šplapání a rozsahu, navigace pomocí GPS nebo analýzy osobních Fitness funkcí: Nyon je vybaven řadou inovativních funkcí, na každou cestu. Je velmi tichý, rychlý, s možností nabíjení a plně kompatibilní. Spolu s Portal eBike-Connect.com a aplikací pro Android a iOS poskytuje Nyon eBike připojení pro nejnovější generaci přístrojů.

 

Všechno co potřebujete pro svoji jízdu je v jednom displeji. V plánování Vašich tras nejsou žádné hranice! 

Stručná charakteristika

JÍZDA

Podpora motoru podle potřeby
Sportovní nebo uvolněný - s pěti různými jízdními režimy si můžete vybrat podporu pohonu dle Vašeho přání. Spolu s dalším prémiovým programem lze individuálně upravit jízdní režimy. "CUSTOM RIDE MODE"

Všechno je na očích
Čas, rychlost, doporučení jízd, dojezd, vzdálenost, stav baterie, kadence, síla vlastního tlaku - Nyon zobrazuje všechny důležité informace na první pohled.

Přizpůsobitelné uživatelské rozhraní
Nové Nyon-rozhraní umožňuje přizpůsobit se velmi jednoduše Vašim potřebám. Můžete si přizpůsobit svoje osobní nastavení z více než 20 různých možností a tři projekčních návrhů.


 

NAVIGACE

Pohodlné plánování trasy
Vlastní trasy si můžete vytvořit ve vlastní aplikaci Bosch Nyon, nebo na portálu eBike Connect. Také si můžete na eBike Connect stahovat, plánovat a sledovat trasy GPS on-line.

Zvolte profily trasy
Vyberte si ze tří návrhů požadovanou trasu: nejrychlejší, nejkrásnější nebo trasy pro eMountainbiker na převážně prašných cestách. Pro Speedbikes se vypočítá nejkratší cesta střídavě.

Dílčí cíle
Můžete si vybrat některé z nejkrásnějších míst na trase a plánovat své eBike zájezdy s až osmi průběžných cílů.

Zkratky
Kromě domovské adresy, je nyní také "Vezměte mě do práce" - jednou adresou na ebike-connect.com nebo v aplikaci lze posouvat pomocí tohoto zástupce z Nyonu.

Více úložného prostoru
8 GB paměti pojme obrovské množství map. Ale i při zaplnění paměti můžete pohybovat dále: O chytrém telefonu přenášet požadovanými digitálními mapami přes Bluetooth do Nyonu.


FITNESS

Trénink Funkce
S Nyonem se vaše elektrokolo stane Vaším "osobním trenérem". Ať už jste závodník nebo pouze rekreační sportovec, Nyon Vás bude informovat a motivovat k výkonu se všemi daty přímo v reálném čase.

Kontrola fitness
Nyon detekuje Vaši sílu do pedálu a kadenci (frekvence šlapání) a vypočítává výkon a spotřebu energie. Ještě přesnější hodnoty získáte například ve spojení s hrudním pásem pro měření srdečního tepu. Takže můžete vždy trénovat na správné tepové frekvenci.

Online vyhodnocení na eBike Connect
Chcete-li mít přehled o vaší aktuální fyzické kondici a tréninkové úrovni, na portálu eBike-Connect.com  Vám on-lin poradí jak efektivně trénovat.

Přizpůsobitelné uživatelské rozhraní
Nové Nyon-rozhraní umožňuje přizpůsobit se velmi jednoduše Vašim potřebám. Můžete si přizpůsobit svoje osobní nastavení z více než 20 různých možností a tři projekčních návrhů.

projekčních návrhů.
 
 

 

FUNKCE SMARTPHONE

Individuální nastavení
Klikněte na eBike Connect aplikaci a změnte si vhled uspořádání obrazovky dipleje Nyon podle svého vkusu. Získejte atraktivní premiové funkce - placenou funkci pro individuální nastavení jízdní režimů nebo vetšího topografického rozsahu.

Nabíjecí stanice pro externí zařízení
Micro-USB port na Nyon slouží nejen diagnostiku u Vašeho prodejce, ale i pro nabíjení externích zařízení, jako jsou chytré telefony.

Příjem SMS

Chcete-li zůstat i během tréninku vždy informováni, přitom mít obě ruce na řídítkách a smartphone mít bezpečně uložený v kapse nebo v batohu - Nyon Vás bude po obdržení SMS zprávy informovat vyskakovacím oknem na obrazovce.

 

PRÉMIOVÉ FUNKCE

 

Indikátor dojezdu dle terénu - Kalkulátor reálného dojezdu

Prémiová služba „Kalkulátor reálného dojezdu“ vám na vašem palubním počítači Nyon ukazuje rozsah plánování trasy. Systém zohlední vaše topografické informace (skrze výškoměr), váš režim jízdy (stupeň podpory), baterii a následně vám mapa ukáže, kam až můžete ze své současné polohy dojet. Jste na plánové trase? S touto službou můžete dokonce zjistit, jestli ve zvoleném stupni podpory jízdy můžete do destinace vůbec dorazit. Na obrazovce se vám také vždy ukáže změna polohy nebo stupně podpory. Reálný dojezdový čas je vypočten na základě nejrůznějších faktorů jako délka trasy, terén apod.
Prosím, vezměte v potaz, že zobrazení zbývajícího dojezdu je z technických důvodů limitováno na 100 km a že kalkulace neprobíhá v offline režimu.

 

Vlastní uživatelský režim - Uzpůsobený režim jízdy

Prémiová služba „Uzpůsobený režim jízdy“ umožnuje využití mobilní aplikace eBike Connect nebo portálu eBike Connect pro uzpůsobení podpory pohonu vašeho eBike nad rámec 5 různých režimů jízdy. Můžete si vybrat ze 4 dalších stupňů podpory pohonu pro plné přizpůsobení vašim potřebám dle terénu nebo fyzické kondice. Nyon nabízí uzpůsobení režimu jízdy v aplikaci či na portálu v sekci „Můj eBike“ a to pod kolonkou „uzpůsobení režimu jízdy“.
V rámci Nyon si pak službu aktivujte po synchronizaci nařízení v sekci „Režim jízdy“ > “Uzpůsobení režimu jízdy“. Stupeň podpory pohonu si můžete změnit i během jízdy.

ODKAZYbosch Nyon

 
 
 

Jsme autorizované středisko pro prodej a servis elektrokol s pohony BOSCH.

Používáme kompletní diagnostiku elektrokol s pohonem BOSCH Active a BOSCH Performance s vytištěním celého testu. Nahrání nejnovějšího softwaru. Testuje se funkce displeje, baterie a pohonné jednotky - motoru Bosch.

Doplňkové parametry

Kategorie: CYKLO KOMPONENTY, DÍLY, SOUČÁSTI, DOPLŇKY NA KOLO
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: